Monolith BBQ Guru Edition

Monolith BBQ Guru Edition
7. júna 2022 Peter Macek

Čo je Edícia Monolith BBQ Guru.

Edícia Monolith BBQ Guru bola vyvinutá v spolupráci s americkým partnerom BBQ Guru. Najmä pri monolitoch sa dá veľmi dobre regulovať teplota aj cez elektronické ovládanie. Preto vývojári vyvinuli Monolith Classic a LeChef s integrovaným dúchadlom. Žiadne otravné prichytávanie adaptérov na prívod vzduchu. Teplota varnej komory je určená snímačom teploty a prenášaná do ovládača cez kábel. Tým sa ovláda integrovaný ventilátor, ktorý reguluje množstvo žeravého uhlíka prostredníctvom množstva vháňaného kyslíka. Ovládač tiež rozpozná, kedy je veko otvorené, a pri otvorenom veku vypne prívod vzduchu.

Gril je dostupný v čiernej farbe a vo veľkostiach Classic a LeChef. Dostupné vo verzii s rámom a príručnými stolíkmi z bambusu, ako aj bez rámu a príručnými stolíkmi s keramickými nožičkami na inštaláciu do našej buginy alebo do vašej samostatne navrhnutej vonkajšej kuchyne.

 

Úplná kontrola pri grilovaní.

Nezáleží na tom, či práve začínate , alebo ste už majstrom grilovania, inovatívna technológia BBQ Guru robí vonkajšie grilovanie jednoduchším ako kedykoľvek predtým.